НОВОСТИ New:

Рейтингова система відбору до збірної команди України по тхеквондо ВТФ.



Метою впровадження рейтингової системи відбору спортсменів до збірної команди України з тхеквондо (ВТФ) є підвищення конкуренції серед українських спортсменів у олімпійських та не олімпійських вагових категоріях на міжнародному рівні, удосконалення відбору, уникнення лобіювання особистих інтересів тренерів, залучення додаткового фінансування спортсменів та зменшення кількості помилок в укомплектуванні збірної команди України.

Метою кожного зі спортсменів протягом  року має бути отримання якомога більшої кількості балів на рейтингових змаганнях. До рейтингових змагань відносяться змагання включені до єдиного Календарного плану ФТУ та Мінсім’їмолодьспорту України, календарів Всесвітньої федерації, Європейської спілки і ФІСУ, до яких є вільний інформаційний доступ та можливість підтвердження результатів даного змагання.

Усі тренери та спортсмени повинні мати змогу у будь-який час отримати детальну інформацію про стан рейтингової таблиці та згідно її результатів планувати навчально-тренувальний процес та стратегію участі у тих чи інших змаганнях (сайт ФТУ). Тренери повинні представляти звіти про виступ спортсменів у двотижневий термін після закінчення змагання. Суперечливі питання або протоколи змагань, надані із запізненням, приймаються до розгляду протягом поточного року головними та старшими тренерами для затвердження на тренерській раді.

Список збірної команди України на наступний рік затверджується на підсумковій тренерській раді з участю особистих тренерів згідно загального рейтингу спортсменів.

Всі спортсмени збірної команди України повинні бути учасниками не менш ніж одного міжнародного змагання на рік та навчально-тренувальних зборів у складі збірної команди України, спроможними за станом здоров’я до великих фізичних та психологічних навантажень на підставі рішення медичної комісії, мати відповідний рівень технічної підготовки (Дан) та ліцензію спортсмена ВТФ. Атлети повинні мати не тільки високий рівень функціональної, технічної та тактичної підготовки, але й вміти реалізовувати його на змаганнях різного рівня та мати стабільні позитивні показники протягом усього поточного періоду.

Участь в НТЗ Мінсім’їмолодьспорту України у складі збірної команди України вважати обов’язковою. У разі не явки у визначені терміни на НТЗ без поважних причин на порушника накладається стягнення у розмірі мінус 5 балів із загального рейтингу.

Нарахування балів проводиться згідно таблиці рейтингу змагань протягом поточного року. Зміни в рейтингову систему змагань на підсумковій Тренерській Раді вносяться радою тренерів, які беруть безпосередню участь у міжнародних стартах збірної команди України.

У наступному році спортсменам до рейтингу нараховується тільки третина від підсумкового результату.

Рейтингова система свідчить про те, що спортсмени, які набирають більшу кількість балів, мають більший змагальний досвід, більш стабільну нервову систему, краще знають своїх іноземних супротивників в олімпійських та не олімпійських вагових категоріях, мають високий рівень адаптаційного потенціалу (переліт, адаптація до кліматичних та географічних факторів, умов проживання та харчування і т.і.) та можуть показувати прогнозований результат.

            Під час підбиття підсумків наприкінці року результатів виступу спортсмена в  основній ваговій категорії зараховуються — 100 %, а в суміжних вагових категоріях — 50 %.

У разі переходу спортсмена наприкінці року з одної вагової категорії до іншої набрані  бали зберігаються за ним у новій ваговій категорії.

У разі виступу спортсмена протягом року у 2-х і більше неолімпійських вагових категоріях остаточне рішення про загальний рейтинг та членство у збірній команді приймається на підсумковій Тренерській Раді.

Результати виступу спортсменів за команди інших країн в рейтинг не враховуються (згідно міжнародних правил).



Нарахування балів згідно рейтингу змагань

Таблиця № 1


Назва змагань
I місце
II місце
III
місце
За кожну перемогу
Успішне
зважування
Міжнародні змагання класу «АА» та «ААА»
Чемпіонат Світу та Олімпійські ігри
40
35
30
+3
Чемпіонат Європи, олімпійський ліцензійний турнір
20
15
10
+2
Командний Чемпіонат Світу
3
Командний Чемпіонат Європи
2
Універсіада
15
12
9
+2
Чемпіонат світу серед студентів, поліцейських, ЗС
10
9
8
+2
Міжнародні змагання та турніри класу «А» та «G»
Міжнародні турніри серії «А» та серії «G»
9
7
5
+1
+1
Календарні міжнародні турніри за  участю не менше 6 країн-учасниць
2
+1
+1
Всеукраїнські змагання
Чемпіонат України у не олімпійських категоріях
8
5
3
+0,5
Чемпіонат України у олімпійських категоріях       8
5
3
+0,5
Відкритий Кубок України
7
5
3
+0,5
Закритий Кубок України
6
4
2
+0,5
Командний Чемпіонат Україниу олімпійських вагових категоріях
1
Чемпіонат України серед студентів
3
2
1
Універсіада України
4
2
1
Всеукраїнські турніри, внесені до єдиного Календарного плану Мінсім’їмолодьспорту
3
2
1


Примітка.

В таблиці обов’язково вказується кількість країн-учасниць  міжнародного турніру.
Згідно міжнародних правил змагань, стаття 6.4:
«Всі змагання міжнародного чи будь-якого іншого рівня проводяться за участю представників не менше ніж 4 команд і не менше 4 учасників у кожній ваговій категорії; змагання у ваговій категорії, що має менше 4 учасників, не зараховуються.»

У разі участі 4 учасників у ваговій категорії та системи проведення змагань з вибуванням переможеного, за 3 місце бали не нараховуються.
У разі заняття 1-3 місця на рейтингових змаганнях без жодної перемоги (через жеребкування або дискваліфікацію супротивників) бали не нараховуються.

http://tkd.a-east.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/rejtingovaya-sistema-ukrainy-po-txekvondo-vtf.html

Share this Article on :
 
main3-wrapper
© Copyright Информационно-новостной Портал №1 *о Боевых Искусствах и о Спорте вживую..* работает с 25.12.2010 | Powered by Blogger.com. Rambler's Top100